contentTop

BOYASIZ GÖÇÜK ve KOZMETİK ONARIMLARINDA
EGZOTİK ARABALAR,OTOMOBİLLER VE MOTORSİKLETLER İLE İLGİLİ GENİŞ BİR DENEYİM

ARS

Hizmetler

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME, DOLU HASARI ONARIMI, SİGARA YANIK TAMİRİ, PLASTİK PARÇA VE TAMPON TAMİRİ, FAR CAMI YÜZEY TEMİZLİĞİ, CAM ÇİZİK GİDERME  onarımları alanında güvenilir, verimli ve ekonomik hizmet almak istiyorsanız doğru yere geldiniz.
 

Boyasız göçük düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Araba kaporta-boya tamiri söz konusu olduğunda çok pahalı ücretler ve onarım zamanı açısından fazla vaktinizi verirsiniz. Kapı vurukları, hafif tampon sürtmeleri, boyası zarar görmemiş göçük hasarlarınızda, boyasız göçük onarımını tercih ettiğinizde hem para hemde zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aracınızın orjinalliğini de korursunuz.

Boyasız göçük onarımlarında oto gövde panellerine uygun özel dizay edilmiş, oto boyasına zarar vermeyecek göçük kaldırma araçları kullanılır. Bu araçlar ile kaportada oluşan herhangi bir ezik, kırık ve göçük dışarı itme yöntemi ile kaporta sacına masaj yapar gibi düzeltme işlemi gerçekleştirilir.

 

Sigara Yanık Tamiri

Aracınızın koltuklarında, tavanında, taban halısında ve kapı döşemelerinde oluşan yırtıklar deformasyonlar ve sigara yanıkları ARS kumaş tamir sistemi ile artık sorun olmaktan çıkıyor.
 

Geliştirdiğimiz özel malzeme ve uygulama teknikleri ile hasar görmüş, sigara yanıkları oluşmuş kumaş döşemeleriniz eskisinden ayırt edemeyeceğiniz şekilde onarılır ve siz yeni bir döşeme almaktan kurtulursunuz.

Dolu Hasar Onarımı

Dolu aracınızı çarptığında, meydana gelen göçük hasarlarını gidermek için en iyi seçim ARS PDR hizmetidir.

Dolu hasarlarında meydana gelen göçükleri ya aracınızın üzerinde olduğu gibi bırakacaksınız ya klasik boya-kaporta işlemi ile gidereceksiniz yada kesinlikle bunları yapmam aracımın orjinalliği ve kaporta garantisi bozulmasın derseniz.

Seçmeniz gereken PDR boyasız göçük onarımıdır. Düşük maliyet, hızlı onarım ve aracın orjinal kalması bakımından en etkin onarım uygulamasıdır.

Plastik Parça ve Tampon Tamiri

Otomobillerde kullanılan plastik parçalar, tamponlar, çamurluklar, aynalar, depolar ve iç tirim kaplamaları. Bu parçalar çeşitli nedenlerden dolayı zarar görebilirler, bu parçaların onarılması geçmiş yıllara kadar mümkün gözükmüyordu yada yetersiz kalıyordu, gelişen teknoloji ile nasıl diğer metal parçaların onarılması mümkünse bu plastik parçalarında onarılması mümkün hale gelmiştir.
A R S boyalı plastik tampon ve plastik parça onarımı, oluşmuş olan yırtık, sıyrık ve eksik parça hasarlarını ileri teknoloji, özel uygulama teknikleri ve eğitimli teknisyenler tarafından giderilerek gövde rengine boya uygulamasına hazır hale getirilir.

[Anasayfa] [Hizmetler] [İletişim] [Foto Galeri] [Mobile]