ARS&OTS
BOYASIZ GÖÇÜK ve KOZMETİK ONARIMLARINDA
EGZOTİK ARABALAR,OTOMOBİLLER,TİCARİ ARAÇLAR VE MOTORSİKLETLER İLE İLGİLİ GENİŞ BİR DENEYİM

Hizmetler

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME, DOLU HASARI ONARIMI, SİGARA YANIK TAMİRİ, PLASTİK PARÇA VE TAMPON TAMİRİ, FAR CAMI YÜZEY TEMİZLİĞİ, CAM ÇİZİK GİDERME  onarımları alanında güvenilir, verimli ve ekonomik hizmet almak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Boyasız Göçük Onarım

Araba kaporta-boya tamiri söz konusu olduğunda çok pahalı ücretler ve onarım zamanı açısından fazla vaktinizi verirsiniz. Kapı vurukları, hafif tampon sürtmeleri, boyası zarar görmemiş göçük hasarlarınızda, boyasız göçük onarımını tercih ettiğinizde hem para hemde zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aracınızın orjinalliğini de korursunuz.

Boyasız göçük onarımlarında oto gövde panellerine uygun özel dizay edilmiş, oto boyasına zarar vermeyecek göçük kaldırma araçları kullanılır. Bu araçlar ile kaportada oluşan herhangi bir ezik, kırık ve göçük dışarı itme yöntemi ile kaporta sacına masaj yapar gibi düzeltme işlemi gerçekleştirilir. 

Sigara Yanık Tamiri

 Aracınızın koltuklarında, tavanında, taban halısında ve kapı döşemelerinde oluşan yırtıklar deformasyonlar ve sigara yanıkları ARS kumaş tamir sistemi ile artık sorun olmaktan çıkıyor.
 

Geliştirdiğimiz özel malzeme ve uygulama teknikleri ile hasar görmüş, sigara yanıkları oluşmuş kumaş döşemeleriniz eskisinden ayırt edemeyeceğiniz şekilde onarılır ve siz yeni bir döşeme almaktan kurtulursunuz.

Far Camı Yüzey Temizliği

Polikarbonat plastik cama sahip farlar zamanla dış etkenlere (kimyasal malzemeler, güneş ışınları, kireçli sular ve yıkama usullerine) bağlı olarak cam şeffaflığını yitirerek kararmalar ve yüzeyinde çizikler olaşabilir. Bu aslında görsel olarak bir sorun olmaktan öte sürüş güvenliğinizede etkiler. Özellikle gece karamış ve çizilmiş far camları aydınlatmanın yeterince sağlıklı olmasını engelliyerek sürüş konforunuzu bozabilir ve tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için sürekli onarım teknikleri konusunda dünyadaki gelişmeleri takip eden ve kendincede yeni çözümler bulan ARS, Polikarbonat camlı farların yüzey temizliği ve eski görüntüsünü kazanması için yeni geliştirdiği özel uygulama teknikleri ve özel malzemeler ile oldukça verimli sonuçlara ulaşmıştır.

Dolu Hasarı Onarım

Dolu aracınızı çarptığında, meydana gelen göçük hasarlarını gidermek için en iyi seçim ARS PDR hizmetidir.

Dolu hasarlarında meydana gelen göçükleri ya aracınızın üzerinde olduğu gibi bırakacaksınız ya klasik boya-kaporta işlemi ile gidereceksiniz yada kesinlikle bunları yapmam aracımın orjinalliği ve kaporta garantisi bozulmasın derseniz.

Seçmeniz gereken PDR boyasız göçük onarımıdır. Düşük maliyet, hızlı onarım ve aracın orjinal kalması bakımından en etkin onarım uygulamasıdır.

Plastik Tampon Sıyrıkları

Aracınızı  park ederken plastik tamponunu  kaldırıma ya da başka bir cisme sürterek zarar verebilirsiniz. Bunun geçmişte çözümü yeni bir tampon almak ya da bu hasarlı parça ile dolaşmaktı.

A R S buna da çözüm getiriyor hasar gören plastik tamponunuz özel tamir yöntemleri ile sıyrıklarından kurtulur ve yüzeyleri şekillendirilir ve doğal plastik rengine boyanır.
İleri teknoloji, özel uygulama teknikleri ve eğitimli teknisyenler tarafından giderilen plastik parça hasarlarınızı fark edemeyeceğiniz hale getiririz.
 

Plastik Parça ve Tampon Tamiri

Otomobillerde kullanılan plastik parçalar, tamponlar, çamurluklar, aynalar, depolar ve iç tirim kaplamaları. Bu parçalar çeşitli nedenlerden dolayı zarar görebilirler, bu parçaların onarılması geçmiş yıllara kadar mümkün gözükmüyordu yada yetersiz kalıyordu, gelişen teknoloji ile nasıl diğer metal parçaların onarılması mümkünse bu plastik parçalarında onarılması mümkün hale gelmiştir.
A R S boyalı plastik tampon ve plastik parça onarımı, oluşmuş olan yırtık, sıyrık ve eksik parça hasarlarını ileri teknoloji, özel uygulama teknikleri ve eğitimli teknisyenler tarafından giderilerek gövde rengine boya uygulamasına hazır hale getirilir.
Plastik parça onarım hizmetleri oto servislerine mobil olarak verilmektedir, hasarlı parça yerinden alınır ve 24 saat içinde onarımı bitmiş olarak teslim edilir.
Onarımların tümü bir yıl garantilidir..

leftIcon

Şimdi bizi arayın ücretsiz fiyat teklifi ve onarım için randevu alın. 0224-700 700 70 bilgi@ars.gen.tr

rightIcon

[Anasayfa] [Hizmetler] [Özel Takımlar] [Galeri] [İletişim]